Ekosegregacja

Pozostałe artykuły


Śledź nas na:


Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco

Powiązane wpisy

Stojaki reklamowe – wyróżnij się na tle konkurencji i przyciągaj nowych klientów

Dodano: 2016-05-24 Przez: admin


 

Chcesz zaprezentować swoją ofertę podczas targów, w siedzibie firmy czy też przed kawiarnią? W takim przypadku nie ma lepszego rozwiązania niż stojaki reklamowe – teraz można kupić je w wielu różnych wariantach do wyboru i w naprawdę przystępnych cenach.

 

Stojaki reklamowe zaliczane są do kategorii systemów wystawienniczych. Mogą pełnić różnorodne role – mogą prezentować przekaz reklamowy lub informacyjny. Jeżeli także chcesz z nich skorzystać, dobierz je indywidualnie do swoich potrzeb oraz miejsca, w których chcesz je ustawić, aby osiągnąć maksymalny efekt.

 

Prezentacja ulotek i folderów

W tym celu najlepiej sprawdzają się stojaki reklamowe z półeczkami zamontowanymi pod kątem – można wtedy ułożyć na nich ulotki, foldery, broszury i innego rodzaju materiały informacyjne lub reklamowe. Takie stojaki doskonale sprawdzają się do prezentacji oferty w punktach usługowych czy podczas targów.

 

Zachęcenie klienta do wejścia do środka

Gdy masz sklep, punkt gastronomiczny albo usługowy, możesz zaprezentować swoją ofertę także przed jego wejściem. Wtedy wybierz stojaki w kształcie litery A na czterech nogach, które mogą mieć z przodu oraz z tyłu miejsce do przedstawienia oferty – wystarczy tylko włożyć do środka kartkę. Do punktów gastronomicznych często wybierane są stojaki z tablicami do pisania kredą lub specjalnymi pisakami – wtedy można łatwo zmienić informacje na tablicy.

 

Przedstawienie dużej reklamy

Jeżeli chcesz zaprezentować większą reklamę, w takim przypadku dobrym wyborem będą displaye takie jak rollupy oraz stojaki reklamowe typu X, które są również rozkładane i można bez problemu zastosować je w różnych przestrzeniach – sprawdzają się podczas prezentacji, targów, mogą służyć również w trakcie eventów promocyjnych.

 

Ekspozycja małych ulotek i wizytówek

Z kolei do prezentacji mniejszych ulotek oraz wizytówek najlepiej nadają się małe stojaki z plexi – niewielkie i przezroczyste, dostępne również w wielu różnych wariantach. Można ustawić je na stolikach w restauracji, na blacie, przy recepcji.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy